Kursy

piątek, 26 maja 2017

Czekoladownik - prezent dla Mamy z czekoladą w środku
           Dziś 26 maja - Dzień Matki. Ten dzień to wspaniała okazja by obdarować ukochaną Mamę wyjątkowym prezentem. Pamiętajcie, że najwspanialszy prezent to ten stworzony przez Was samych.


         

           Z tej okazji przygotowałam inspirację dla sklepu Ortikk w  ulubionych kolorach obdarowywanych Mam. Do ozdobienia czekoladowników użyłam przede wszystkim kwiatów: róż, lili i kwiatów jabłoni. Dzień Matki nieodzownie kojarzy mi się z ogromnym pięknie pachnącym bukietem kwiatów. Wolne przestrzenie kompozycji wypełniłam pęczkami pręcików kwiatowych. Do związania doskonale nadaje się koronkowa tasiemka albo tiul. Można je zastąpić wstążkami 

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Zgadza się! Bowiem od detali, czyli drobnych dodatków zależy charakter i efekt końcowy naszych prac. Perełki, ćwieki, metalowe elementy czy tekturki nadają pracy wyrazu. Ważne jest by dodatki współgrały ze sobą. Część rozciętych rozetek oraz pozostałe połączone z ćwiekami tworzące "kwiaty" dodały kompozycji elegancji i blasku.
 

 
          
           Jak sama nazwa wskazuje czekoladownik, jest ozdobnym etui na czekoladę. Wykonując bazę samodzielnie możecie ją dopasować do konkretnej wielkości tabliczki. Mój wzbogacony jest o kartę na życzenia. Można też do niego dodać kieszonkę na kartę podarunkową, banknoty na drobne przyjemności czy bilet do kina lub teatru.
 
 
 
 
          Mam nadzieję, że moje czekoladowniki zainspirowały Was do stworzenia własnych na przeróżne okazje.

Zapraszam do śledzenia moich inspiracji

https://www.facebook.com/HandmadebyJussstynka/  https://pl.pinterest.com/Jussstynka13/  https://www.linkedin.com/in/justyna-pasternak-kurzępa-77360011b/    

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/p/oto-ja.html

1 komentarz:

  1. Wyglądają przepięknie, świetny pomysł na urozmaicenie zwykłej czekolady. :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)