Kursy

poniedziałek, 13 marca 2017

Przed i po - czyli porządki w pracowni ;)


          Dziś na blogu BLOOM CRAFT  znalazłam wyzwanie o ciekawym temacie "Przed i po". Przyszło mi na myśl tyle pomysłów, że sama nie wiem od którego zacząć. Jedyne ograniczenie to czas dlatego wykonam tylko jeden projekt ;) 
          Przy okazji tego wyzwania chciałabym rozpocząć cykl postów na temat organizacji i porządkowania pracowni artystycznej. Niestety jest to bolączką wielu z nas, szczególnie tych którzy jeszcze takowej pracowni nie mają lub są w trakcie jej organizacji. Posty będą się ukazywały 13 dnia każdego miesiąca, tak jak ten dzisiaj. Mam nadzieję, że będą dla was inspiracją tak jak dla mnie to wyzwanie. Tych którzy uporali się już z tym problemem zapraszam do komentowania i przesyłania linków swoich praktycznych rozwiązań.


          Wracając do wyzwania, moimi elementami "PRZED" są dwa pudełka tekturowe, dokładnie te zamieszczone na zdjęciu powyżej. Zapraszam wkrótce na efekty "PO".


http://bloomcraft.pl/2017/03/06/wyzwanie-6-przed-i-po/Zapraszam do śledzenia moich inspiracji

https://www.facebook.com/HandmadebyJussstynka/  https://pl.pinterest.com/Jussstynka13/  https://www.linkedin.com/in/justyna-pasternak-kurzępa-77360011b/    

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/p/oto-ja.html

2 komentarze:

 1. Zapowiada się interesująco! Już się nie mogę doczekać efektów :)
  BloomCraft

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca wre ;) a jej efekty będzie można poznać już wkrótce.

   Usuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)