Kursy

czwartek, 13 kwietnia 2017

Organizery na washi tape
          Witajcie, wiem że odliczamy do świąt które zbliżają się już wielkimi krokami ale dziś jest dzień organizacji w pracowni :) Post wielkanocny będzie troszkę później, albo dopiero jutro ;) zatem śledźcie uważnie. W związku z "AKCJĄ ORGANIZACJĄ"  przygotowałam organizery, które na co dzień świetnie mi służą do przechowywania taśm washi. Mają swoje miejsce w płytkiej szufladzie, zrobione są na wymiar tak aby idealnie do niej pasowały. Fronty pudełek zdobi taśma. Wzbogaciłam też jednolity kolor bazowy o geometryczne  elementy wycięte z papieru scrapowego. Korzystanie z nich ułatwia mi wygodny "Uchwyt", o ile mogę go tak nazwać. Przegroda dzieląca dwie komory jest wyższa od ścian bocznych, dzięki temu możemy wygodnie chwycić i wyciągnąć organizer z szuflady. Takie pudełka możecie też wykorzystać do przechowywania innych przydasi lub dodać dodatkowe komory aby ułatwić organizację. Dla mnie są one rozwiązaniem idealnym :)

      


  

      

        Na lewym pasku bocznym znajdziecie pomocnicze banerki , które ułatwia Wam szybkie przejście do postów w danej kategorii w tym do "AKCJI ORGANIZACJI".

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/search/label/AKCJA%20ORGANIZACJA


Zapraszam do śledzenia moich inspiracji

https://www.facebook.com/HandmadebyJussstynka/  https://pl.pinterest.com/Jussstynka13/  https://www.linkedin.com/in/justyna-pasternak-kurzępa-77360011b/    

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/p/oto-ja.html

Inspirację do wykonania organizerów  znalazłam TU


3 komentarze:

  1. Justynko, masz fajne pomysły na praktyczne urządzenie pracowni.
    Życzę zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne te organizery i cieszę się, że moje washi mają taką piękną miejscówkę.
    Może kiedyś uda mi się wykorzystać ten pomysł w swojej pracowni. Czy mogłabym wykorzystać zdjęcia jako fotki przy tych taśmach w moim sklepie? Piękna to będzie ich reklama :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)