Kursy

poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Wielkanocne jaja! ;)

      


 Dzisiaj Lany Poniedziałek - ostatni dzień Świąt. Chciałabym Wam go umilić mnóstwem inspiracji. Przygotowałam kartki w kształcie jajek/ pisanek w delikatnych pastelowych kolorach. Na kartkach chciałam bardzo mocno wyeksponować efekt trójwymiarowości, pomogły mi w tym materiały dostępne w sklepie THREE WISHES. Doskonale sprawdza się w tej roli taśma piankowa, unosi elementy i pozwala nadać elementom przestrzenności. Klej na gorąco ułatwia szybki montaż, co znacznie usprawnia pracę. Dodatkowo pistolety do kleju wyposażone są w przycisk, którym można je włączyć i wyłączyć bez konieczności wyciągania wtyczki z kontaktu. W prace pięknie wkomponowały się również kolorowe pisanki, perełki, bazie i kwiaty.
            Dokładną  listę przydasi znajdziecie pod postem. 
         Moje „jajka” świetnie spełniają rolę podarku, możecie na nich napisać wiersz, sentencję, życzenia i podpisać się wszyscy i podarować komuś w prezencie. Sprawdzą się również w roli wielkanocnej dekoracji. Dzięki jutowemu sznurkowi można je też powiesić, aby pięknie ozdobiły dom w czasie Świąt, a potem schować na następny rok. Myślę, że to wspaniała alternatywa dla kartek tradycyjnych „składanych w pół”. Zapraszam do obejrzenia prac! 
 
 


 


Zapraszam do śledzenia moich inspiracji

https://www.facebook.com/HandmadebyJussstynka/  https://pl.pinterest.com/Jussstynka13/  https://www.linkedin.com/in/justyna-pasternak-kurzępa-77360011b/    

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/p/oto-ja.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawione komentarze :)