Kursy

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Wielkanocne odliczanie #6
          Dzisiejsze "Wielkanocne odliczanie" przygotowałam jako inspiracje dla sklepu ORTIKK. Mam przyjemność od kwietna tego roku być projektantką  Design Team'u ORTIKK.

         
          Stworzyłam kartkę w pastelowych kolorach, a do tego zestaw koszyczków ze słodkościami w środku. Scrapowe ścinki otrzymały nowe życie pod postacią tych małych słodkich wielkanocnych podarków. Na pewno macie w domu pudełko z takimi resztkami - paski, paseczki, skrawki i niekształtne pozostałości papieru. Kabłączek przymocowałam za pomocą metalowych ćwieków, jeśli takich nie posiadacie po prostu przyklejcie je klejem. We wnętrzu umiesciłam sizal aby unieść w górę jajka i stworzyć mięciutkie wypełnienie.
          Kartka ma kształt jajka, można ją ustawić ale też świetnie posłuży za dekorację jako zawieszka, tyłu znajduje się miejsce na życzenia.
          
          


Odliczaj razem ze mną!         WIELKANOCNE ODLICZANIE


http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/search/label/WIELKANOCNE%20ODLICZANIE

Część materiałów których użyłam w pracy znajdziecie w sklepie ORTIKK:

http://ortikk.com/pl/p/Perelki-samoprzylepne-6mm-jasne-zolte-2G/315   http://ortikk.com/pl/p/Styropianowe-jajka-2cm-10szt.-zielone/317   http://ortikk.com/pl/p/Kosteczki-dystansowe-3D-5x5mm-1mm/276   http://ortikk.com/pl/p/1mm-tasma-piankowa-dwustronna-19mm-x-2%2C5m/135   http://ortikk.com/pl/p/Kwiaty-papierowe-wisni-5szt.-biale/179


Zapraszam do śledzenia moich inspiracji

https://www.facebook.com/HandmadebyJussstynka/  https://pl.pinterest.com/Jussstynka13/  https://www.linkedin.com/in/justyna-pasternak-kurzępa-77360011b/    

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/p/oto-ja.html

2 komentarze:

Dziękuję za pozostawione komentarze :)